Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 12 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.
Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.
Główna siedziba Grupy Bemo mieści się w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej 50. W skład Grupy wchodzą następujące firmy:

 • Bemo Motors - Autoryzowany Dealer Ford i Mazda
  Salony marki Ford w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie i Warszawie.
  Salon marki Mazda w Warszawie
 • Auto Bruno - Autoryzowany Dealer Volvo
  Salon w Szczecinie
 • Auto Club - Autoryzowany Dealer Hyundai, Mitsubishi, Peugeot
  Salon marek Hyundai, Mitsubishi w Szczecinie.
  Salon marki Peugeot w Poznaniu.
 • Auto-Studio - Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz
  Salon w Łodzi
 • Auto Galeria
  Firma zajmuje się wykonawstwem i montażem specjalistycznych form zabudowy do samochodów osobowych i dostawczych, a także długoterminowym wynajmem samochodów.

W Grupie Bemo funkcjonują także działy sprzedaży pojazdów używanych, wynajmu samochodów w systemie rent a car oraz oddziały ubezpieczeniowe, kredytowe i leasingowe. Przy wszystkich salonach dealerów Grupy Bemo działają również profesjonalne serwisy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze.
Przez blisko dwie dekady swojej działalności wypracowaliśmy silną i stabilną pozycję rynkową - od wielu lat jesteśmy regularnie notowani na czołowych miejscach listy największych firm dealerskich w Polsce.

     
  Copyright © 2016 Grupa Bemo
Site Credits
Projekt i wykonanie : Smart Expression